poniedziałek, 23 września 2013

inspirujący blog- kreatywny slub


Jak ktoś zamierza się pobierać, to musi dodać do ulubionych:

o blogu:
Od ponad roku prowadzi go Ania, która dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami. Co prawda swój ślub ma już za sobą, ale nadal śledzi trendy ślubne. Jak sama wspomina, na swoim weselu zadbała o to, aby uroczystość miała wiele osobistych akcentów. Posty Ani to dokładny przewodnik do wykonania prac. Wszystko opisuje i dodaje zdjęci z każdego etapu realizacji. Na blogu można znaleźć pomysły na każda porę roku, można podpatrzeć w jak łatwy sposób zrobić coś oryginalnego, zmotywować się do działania.


dlaczego tutaj:
Blog zawiera wiele inspirujących projektów. Zmusza do zadbania o to, by każdy ślub zawierał wiele osobistych przedmiotów, aby mówił jak najwięcej o parze młodej. Widać, że poświęca sporo czasu i energii, aby każdy post był jak najbardziej pomocny. Na swoim ślubie (jeśli kiedykolwiek będę miała taka okazję ;p ) będę chciała zadbać o każdy detal, więc na pewno będzie dla mnie wielką inspiracją na pomysły ;) Jak najbardziej wszystkim polecam ;)


ulubione prace:genialna księga gości


zadbać o każdy detal
2 komentarze:

  1. Piekna ta księga gości, bardzo oryginalna:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hejka :-D świetny blog :) zapraszam do siebie może ode mnie zaczerpniesz jakąś inspirację. Wbijaj prosteitanie.blogspot.com pozdrawiam Kaśka

    OdpowiedzUsuń