poniedziałek, 17 lutego 2014

inspirujący blog - addicted to crafts


blog trzech pomysłowych dziewczyn - 
o blogu:
Blog prowadzony jest przez trzy dziewczyny - Aśkę, Ewę i Aśkę. Od czasu do czasu, pomaga im 4 osobnik - kot Tośka. Chodzą słuchy, że to ona jest pomysłodawczynią wszystkich rzeczy, a dziewczyny tylko je realizują ;) Na blogu znajdziecie zarówno inspiracja na stworzenie czegoś nowego, jak i pomysły na nadaniu nowego charakteru starym rzeczom. Od czasu do czasu rzucą też spore wyzwanie czytelnikom, na które odpowie ich spora część ;) Blog prowadzą "dopiero" od roku, a już zjednały sobie rzeszę wiernych fanów. Do których również należę ja.

dlaczego tutaj:
Ich stronę poznałam czytając o ich konkursie DIY na święta. Podoba mi się, że dziewczyny umieją zaangażować swoich czytelników. Tak powinno być. Blog nie jest tylko do przekazywania pewnych myśli, pomysłów, rozwiązań, ale również do podtrzymywania "rozmowy" z osobami, które wejdą w interakcje. Dodatkowo dziewczyny przedstawiają swoje pomysły w ciekawej formie. Polecam przejrzeć ich pamiętnik po uzależnieniu do fajnych projektów ;)


ulubione prace:

nigdy bym nie wpadła - domowa drukarnia

świetna poduszka


jak ozdobić album


7 komentarzy:

 1. Co??? Ciekawe kto te ploty roznosi??? Chyba się domyślam! Żeby nie dzień kota to ja bym dała sierściuchowi! ;) PS. Bardzo nam miło, że taki post powstał. Baaaardzo dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znamy, znamy i lubimy, oczywiście Tośkę! Ha, ha

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten blog, pieknosci na nim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło będzie tam zajrzeć, dzięki:D

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za info :) miłe kobietki :) i na pewno nie raz do nich zajrzę :D

  OdpowiedzUsuń